Tato stránka používá analytické nástroje pro monitorování a vylepšování uživatelského zážitku. Používáním stránky souhlasíte s jejich podmínkami.

Chci vědět více

SK Rudolfov

zal. 1932

Ochrana osobních údajů

Pro zlepšování našich stránek používáme následující služby, s jejichž podmínkami používáním stránek souhlasíte. Snažíme se používat jen to nejnutnější, proto neukládáme žádné cookies ani neukládáme žádná data, která by mohla sloužit k identifikaci uživatele.

Microsoft Clarity

Spolupracujeme se společnostmi Microsoft Clarity a Microsoft Advertising, abychom zachytili, jak používáte naše webové stránky a jak s nimi interagujete, prostřednictvím metrik chování, teplotních map a přehrávání relací, abychom vylepšili naše služby. Údaje o používání webových stránek jsou zaznamenávány pomocí těchto služeb a dalších technologií sledování, aby se zjistila popularita produktů/služeb a online aktivity a to bez využívání souborů cookie první a třetí strany. Kromě toho tyto informace používáme pro optimalizaci stránek. Další informace o tom, jak společnost Microsoft shromažďuje a používá vaše data, naleznete v prohlášení o ochraně osobních údajů společnosti Microsoft.