Tato stránka používá analytické nástroje pro monitorování a vylepšování uživatelského zážitku. Používáním stránky souhlasíte s jejich podmínkami.

Chci vědět více

SK Rudolfov

zal. 1932

Přípravka

Rozpis utkání

Starší A

OS mladší žáci sk.B
DatumKoloDomácíHostéHřištěVýsledek
pondělí, 26. 8. 17:002.Rudolfov ANová VesRudolfov-
úterý, 3. 9. 16:303.Borovany ARudolfov ABorovany-
pondělí, 9. 9. 17:004.Rudolfov AVolnoRudolfov-
čtvrtek, 19. 9. 17:005.VčelnáRudolfov AVčelná-
pondělí, 23. 9. 17:006.Rudolfov ASlavia BRudolfov-
sobota, 5. 10. 10:007.Lišov BRudolfov ALišov-
čtvrtek, 10. 10. 17:308.PlanáRudolfov APlaná-
pondělí, 14. 10. 17:009.Rudolfov ASKPRudolfov-
čtvrtek, 24. 10. 17:0010.Mladé Rudolfov AMladé-
pátek, 1. 11. 17:001.Dubné/JankovRudolfov ADubné-

Starší B

OS mladší žáci sk.C
DatumKoloDomácíHostéHřištěVýsledek
středa, 28. 8. 17:002.Rudolfov BDynamo Rudolfov-
úterý, 3. 9. 17:303.Nemanice/ÚsilnéRudolfov BNemanice-
středa, 11. 9. 17:004.Rudolfov BHrdějoviceRudolfov-
úterý, 17. 9. 16:305.LokoRudolfov BLoko ČB-
středa, 25. 9. 17:006.Rudolfov BBorovany BRudolfov-
pátek, 4. 10. 17:307.Ševětín BRudolfov BŠevětín-
pondělí, 7. 10. 18:008.Roudné Rudolfov BRoudné-
středa, 16. 10. 17:009.Rudolfov BVolnoRudolfov-
čtvrtek, 24. 10. 17:0010.BoršovRudolfov BBoršov-
čtvrtek, 31. 10. 16:301.D. Voda BRudolfov BD.Voda-

Mladší B

OP mladší přípravka sk.B
DatumKoloDomácíHostéHřištěVýsledek
úterý, 27. 8. 16:302.Borovany BRudolfov BBorovany-
středa, 4. 9. 17:003.Rudolfov BLedenice BRudolfov-
úterý, 10. 9. 17:304.Dynamo BRudolfov BSložiště-
středa, 18. 9. 17:005.Rudolfov BLišovRudolfov-
úterý, 24. 9. 16:306.LokoRudolfov BLoko ČB-
středa, 2. 10. 17:007.Rudolfov BŘímovRudolfov-
středa, 9. 10. 17:008.Rudolfov BNemanice/Úsilné Rudolfov-
neděle, 20. 10. 17:009.VolnoRudolfov BVolno-
čtvrtek, 24. 10. 16:3010.SlaviaRudolfov BSlavia-
středa, 30. 10. 17:001.Rudolfov BSlaviaRudolfov-

Mladší A

OP mladší přípravka sk.C
DatumKoloDomácíHostéHřištěVýsledek
pondělí, 26. 8. 17:002.Žabovřesky/OlešníkRudolfov AŽabovřesky-
pondělí, 2. 9. 17:003.Rudolfov AT.SvinyRudolfov-
úterý, 10. 9. 17:304.Dynamo ARudolfov ASložiště-
pondělí, 16. 9. 17:005.Rudolfov AČtyři DvoryRudolfov-
čtvrtek, 26. 9. 17:006.Lipí/DubnéRudolfov ALipí-
pondělí, 30. 9. 17:007.Rudolfov APlaná ARudolfov-
pondělí, 7. 10. 17:008.Rudolfov ARoudnéRudolfov-
úterý, 15. 10. 17:0010.VčelnáRudolfov AVčelná-
čtvrtek, 17. 10. 17:009.Mladé Rudolfov AMladé-
pondělí, 28. 10. 17:001.Rudolfov AVčelnáRudolfov-
Tým starší přípravky na konci sezony před oslavami 90. výročí klubu (2022)
Tým mladší přípravky na konci sezony před oslavami 90. výročí klubu (2022)
Tým mini-přípravky na konci sezony před oslavami 90. výročí klubu (2022)