SK Rudolfov

zal. 1932

Přípravka

Rozpis utkání

Starší

OS mladší žáci sk.C
DatumKoloDomácíHostéHřištěVýsledek
středa, 1. 9. 17:001.N.HodějoviceRudolfov BN.Hodějovice17 : 2
sobota, 4. 9. 16:001.volnoRudolfov AVolno0 : 0
pondělí, 6. 9. 17:002.Rudolfov BSlavia BRudolfov12 : 3
neděle, 12. 9. 17:003.Srubec BRudolfov BSrubec3 : 10
pátek, 17. 9. 10:303.D.BukovskoRudolfov AD. Bukovsko2 : 19
pondělí, 20. 9. 17:002.Rudolfov ANemanice-ÚsilnéRudolfov10 : 0
středa, 22. 9. 17:004.Rudolfov AŠevětínRudolfov5 : 6
sobota, 25. 9. 15:304.volnoRudolfov BVolno0 : 0
středa, 29. 9. 17:005.Hluboká Rudolfov AHluboká2 : 15
čtvrtek, 30. 9. 17:005.Rudolfov BLišov BRudolfov1 : 16
pondělí, 4. 10. 16:306.Čt.Dvory BRudolfov BČt.Dvory4 : 13
středa, 6. 10. 16:306.Týn ARudolfov ATýn7 : 4
úterý, 11. 10. 16:307.Rudolfov BDubné-JankovRudolfov9 : 7
čtvrtek, 13. 10. 16:307.Rudolfov AČt.Dvory ARudolfov5 : 4
pondělí, 17. 10. 16:308.TemelínRudolfov ATemelín1 : 23
středa, 19. 10. 16:308.MokréRudolfov BMokré10 : 9
úterý, 25. 10. 16:309.Rudolfov BČ.DubRudolfov0 : 6
čtvrtek, 27. 10. 16:309.Rudolfov ADříteňRudolfov9 : 2
středa, 3. 11. 16:0010.ZlivRudolfov AZliv1 : 19
neděle, 7. 11. 16:0010.K.ÚjezdRudolfov BK.Újezd8 : 1

Mladší

OP mladší přípravka sk.C
DatumKoloDomácíHostéHřištěVýsledek
neděle, 29. 8. 17:001.Hluboká Rudolfov AHluboká1 : 23
pondělí, 30. 8. 17:001.Rudolfov BBorekRudolfov2 : 17
neděle, 5. 9. 17:002. Žabovřesky-OlešníkRudolfov BŽabovřesky16 : 3
neděle, 12. 9. 17:002.Rudolfov ASedlecRudolfov10 : 2
pondělí, 13. 9. 17:003.Rudolfov BN.HodějoviceRudolfov4 : 5
středa, 15. 9. 16:303.Čt.DvoryRudolfov AČt.Dvory5 : 11
pondělí, 20. 9. 17:004.Rudolfov BSKP BRudolfov2 : 10
neděle, 26. 9. 17:004.Rudolfov AD.BukovskoRudolfov16 : 1
úterý, 28. 9. 10:005.Ševětín BRudolfov AŠevětín2 : 12
neděle, 3. 10. 16:306.Rudolfov ATýn Rudolfov15 : 2
pondělí, 4. 10. 16:306.Rudolfov BLipíRudolfov8 : 3
pátek, 14. 10. 16:307.Lišov BRudolfov ALišov6 : 14
pondělí, 17. 10. 17:008.Rudolfov BBoršov Rudolfov1 : 6
úterý, 18. 10. 16:308.DříteňRudolfov ADříteň3 : 12
čtvrtek, 27. 10. 16:309. SlaviaRudolfov BSlavia1 : 10
pondělí, 31. 10. 16:3010.BorekRudolfov BBorek5 : 9
úterý, 2. 11. 17:009.Rudolfov ADynamo akademieRudolfov12 : 0
středa, 3. 11. 16:3010.Rudolfov AHluboká Rudolfov12 : 3
Tým starší přípravky na konci sezony před oslavami 90. výročí klubu (2022)
Tým mladší přípravky na konci sezony před oslavami 90. výročí klubu (2022)
Tým mini-přípravky na konci sezony před oslavami 90. výročí klubu (2022)